yooistanbul

رزیدانس مسکونی یو استانبول
رزیدانس مسکونی یو استانبول

رزیدانس مسکونی yoo istanbul

از بهترین رزیدانس های منطقه بشیکتاش استانبول که دارای موقعیتی بسیار عالی با دسترسی بسیار خوب در منطقه می باشد باید به این شهرک مسکونی اشاره نمود.
.
یو استانبول در فاصله کوتاهی نسبت به مرکز خرید معروف و مشهور زورلو سنتر می باشد که به
ویژه گی های این رزیدانس لوکس مسکونی افزوده است.
.
سازه مدرن و شیک و نوساز بودن این پروژه باعث شده تا بسیاری از مخاطبان داخلی و خارجی را به خود جذب نماید.متریال استفاده شده در این شهرک مسکونی درجه یک و از بهترین شرکت های ساختمانی جهان تهیه شده است.
.
مشاعات بسیار قوی در این شهرک مسکونی بسیار مورد توجه قرار گرفته که با کیفیتی بسیار خوب و عالی مشغول خدمت رسانی به مشترکان شهرک می باشد.
.
استخر و سونا مجلل این رزیدانس مسکونی با تمام امکانات رفاهی از دیگر موارد قابل توجه در این رزیدانس است که برای مخاطبی که عاشق تجمل گرایی است بسیار مناسب می باشد.
.
باشگاه های ورزشی ،زمین های بازی و پارک های کودکان از دیگر امکانات یو استانبول است همچنین این شهرک مسکونی دارای پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین شهرک و میهمانان آنها نیز می باشد.
.
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی یو استانبول

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
158net 212brut 2+1
180net 228brut 3+1
210net 246brut 4+1
400net 450brut 5+1
450net 475brut 5+2

موقعیت مکانی و دسترسی یو استانبول روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی یو استانبول