رزیدانس مسکونی زورلو استانبول

Zorlu Residence

رزیدانس زورلو سنتر
رزیدانس زورلو سنتر

رزیدانس مسکونی زورلو سنتر

زندگی در برج های لاکچری زورلو سنتر در بالای مرکز خرید سوپرلاکجری و شناخته شده و معروف زورلو در قلب بشیکتاش استانبول همواره مورد توجه ثروتمندان از تمام کشورهای جهان و ایرانیان بوده است.
رزیدانس مسکونی زورلو با قرار گیری در یکی از تاپ ترین اماکن منطقه بشیکتاش و قرار گیری در مجاورت لوکس ترین مرکز خرید شهر استانبول یعنی زورلو سنتر تجربه ای متفاوت از سبک زندگی مدرن را ارائه مینماید.
رزیدانس مسکونی زورلو سنتر ساخته شده تا از مخاطبی که عاشق تجمل گرایی است استقبال نماید و آنها را در کنار یکدیگر در یک منطقه قرار دهد که در این امر هم بسیار خوب و موفق عمل نموده است.
رزیدانس مسکونی زورلو استانبول
رزیدانس مسکونی زورلو دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین مجموعه در سطح و کیفیتی بسیار خوب و عالی است که توانسته رضایت ثروتمندان ساکن در این مجموعه را به همراه داشته باشد.
مجموعه مسکونی زورلو در چند برج مجلل در کنار یکدیگر قرار گرفته که قیمت آپارتمان در بلوک ها و منظره هایی که از شهر و دریا ارائه می دهد و همچنین طبقه مورد نظر برای خریداری ملک بسیار متفاوت است.
استخرهای لاکچری ،مجموعه های ورزشی با امکانات گسترده ،زمین های بازی استاندارد ،پارک کودکان ،سونا و جکوزی ها ،سیستم امنیتی بسیار بالا به همراه نگهبانی حفاظت فیزیکی از جمله امکانات مجموعه زورلو است.
پارکینگ های سرپوشیده برای اهالی مجموعه به تعداد لازم و همچنین پارکینگ های در نظر گرفته شده برای میهمانان و استقبال و پذیرایی از آنها از ویژه گی های مطرح این رزیدانس است.
در مرکز خرید لاکچری زورلو که رزیدانس و برج های مسکونی در بالای آن قرار دارد تمام برندهای سوپر لوکس جهان از هر دسته ای به صورت اورجینال مشغول خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند که برای اهالی مجموعه زورلو بسیار خوشایند است که در فاصله کوتاهی از آن ها قرار داشته باشند.
کافه ها و رستوران های مجموعه ،مراکز سرگرمی و تفریحی که با کیفیت بالا ساخته شده درست در یک قدمی اهالی و ساکنین شهرک می باشد که از مزیت های بسیار خوب برج های زورلو است.
✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های مجموعه مسکونی زورلو

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژ net متراژ brut اتاق
100net 130brut 1+1
150net 170brut 2+1
220net 320brut 3+1
330net 338brut 4+1
450net 500brut 5+1
480net 550brut 5+2
500net 550brut 6+1

موقعیت مکانی و دسترسی زورلو سنتر روی نقشه گوگل

رزیدانس مسکونی زورلو استانبول

رزیدانس مسکونی زورلو استانبول

رزیدانس مسکونی زورلو استانبول

رزیدانس مسکونی زورلو استانبول

مشخصات آپارتمان های مجموعه مسکونی زورلو