مسا پانوراما مال تپه

Mesa Panorama Maltepe

رزیدانس مسکونی مسا پانوراما مال تپهرزیدانس مسکونی مسا پانوراما مال تپه

بدون شک برند مشهور مسا با سازه های بسیار زیبای خود همواره نگاه های بسیاری از سرمایه گذاران داخلی وخارجی را به خود اختصاص داده و دارای کارنامه ای بسیار درخشان در حوزه املاک و مستغلات در شهر استانبول می باشد.

در بسیاری از مواقع سرمایه گذاران بسیاری در انتظار ساخت یک پروژه جدید از یک برند مشهور میمانند تا بتوانند در سازه جدید آن اقدام به خرید و سرمایه گذاری نمایند.
تجربه نشان داده در اکثر مواقع پروژه های تر خال ساخت که با برند مسا مشغول به فعالیت می باشند در ندت زمان بسیار کوتاهی به فروش رفته وو این نشان از اعتناد مردم به این برند ساختنانی می باشد.

محموعه مسکونی مسا پانوراما یکی از جدیدترین سازه های در حال ساخت برند مسا است که اینبار در یکی از بهترین مناطق منطقه مال تپه استانبول مشغول ساخت و تکمیل می باشد.

اگر به دنبال خرید خانه ای لوکس و همچنین سرمایه گذاری در پروژه ای صاحب نام در شهر استانبول می باشید بدون شک مجموعه مسکونی مسا از بهترین گزینه های شما برای خرید خانه در آسیایی شهر استانبول می باشد.

مسا پانوراما مال تپه از ۳ بلوک ساختمانی تشکیل خواهد شد که با سازه ای بسیار شیک‌ و ‌مدرن در تدارک ساخت
می باشد بر اساس تجربه در برج های دیگر مسا این برج نیز با حساسیت بسیار زیادی از متریال درجه یک مورد ساخت و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مجموعه دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی بسیار عالی است که نیازهای مخاطبین خود را به خوبی برآورده می سازد.
استخرهای شنا،زمین های بازی، سیستم امنیتی ۲۴ساعته در کنار مجموعه های تفریحی از برخی امکانات این مجموعه مسکونی لوکس می باشد.

مجموعه تا سال ۲۰۲۴ تکمیل و به خریداران تحویل داده خواهد شد با توجه به افزایش قیمت بسیار زیاد در بخش املاک و مستغلات در کشور ترکیه در زمان نگارش این مقاله بدیهی است که خرید و سرمایه گذاری در مجموعه هایی چون مسا پانوراما کاملا منطقی می باشد.

 

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های مسا پانوراما مال تپه

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت  متراژnet متراژbrut اتاق
۶۰ ۸۰ ۱+۱
۸۰ ۱۲۵ ۲+۱
۱۲۰ ۱۹۰ ۳+۱

موقعیت مکانی و دسترسی مسا پانوراما روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسا پانوراما مال تپه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.