Nidapark Seyrantepe

رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه 

رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه 

اگر در منطقه شناخته شده ساریر استانبول به دنبال رزیدانسی لاکچری و سطح بالا می باشید بدون شک رزیدانس مسکونی نیدا پارک از بهترین گزینه ها برای شما می باشد.
.
مجموعه ای با سازه ای بینظیر و لوکس در قلب منطقه ساریر استانبول که دارای تمام امکانات رفاهی در بهترین سطح برای ساکنین مجموعه می باشد .
مجموعه مسکونی نیدا پارک با قرار کیری در لوکیشنی بسیار خوب مشرف به جنگل های منطقه ساریر است مورد توجه بسیاری از خریداران خارجی قرار گرفته که این رزیدانس را برای زندگی برگزیده اند.
نیدا پارک دارای امکاناتی مانند استخر ،سونا،جموزی،نگهبانب ۲۴ ساعته ،مجموعه ورزشی ،پارک کودکان ،زمین های بازی و تنیس و پارکینگ های سرپوشیده برای تمام واحدها و همچنین پارکینگ میهمان به تعداد کافی می باشد.
.
رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه تا مرکز خرید کانیون ۳.۵کیلومتر و تا مرکز خرید ایستینیه پارک در فاصله ای ۲.۸ کیلومتری است فاصله این مجموعه تا منطقه ماسلاک ۱.۸ کیلومتر و تا
پل های بغاز ۷ کیلومتر است.
.
مجموعه مسکونی نیدا پارک به علت داشتن سازه ای زیبا و امکانات کامل برای خرید خارجیان و دریافت پاسپورت ترکیه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
60net 81brut 1+1
110net 173brut 2+1
150net 200brut 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی نیدا پارک سیران تپه روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی نیدا پارک سیران تپه