صبا لایف ساریر 

Seba Residence

رزیدانس مسکونی صبا لایف 
رزیدانس مسکونی صبا لایف

رزیدانس مسکونی صبا لایف 

رزیدانس ها در منطقه ساریر استانبول از مهمترین اماکن برای سکونت به حساب می آیند ،با جایگاه ویژه ای که ساریر در بین سایر مناطق استانبول دارا می باشد و همچنین قشر تحصیلکرده و ثروتمندی که در این منطقه مشغول به زندگی است اهمیت شهرک ها افزایش یافته است.
.
از بهترین رزیدانس های منطقه ساریر استانبول
می توان به شهرک صبا لایف این منطقه اشاره نمود که از رزیدانس های خوب و شناخته شده است و دارای تمام امکانات رفاهی نیز می باشد.
.
این شهرک در برابر زلزله مقاوم ساخته شده و دارای زمین های تنیس ،بسکتبال ،استخرهای شنا،سونا،جکوزی و پارک های کودکان نیز می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین شهرک می باشند.
.
این مجموعه مسکونی دارای سیستم امنیتی و نگهبانی به صورت ۲۴ ساعته است و همچنین دوربین های امنیتی از این شهرک محافظت مینمایند و به طور کلی از سیستم حفاظتی خوبی برخوردار است.
.
پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین مجموعه به تعداد کافی و همچنین پارکینگ های میهمان نیز برای ساکنین مجموعه در نظر گرفته شده است.
از لحاظ دسترسی نیز این مجموعه در منطقه ای خوب قرار دارد و با منطقه ایستینیه و ماسلاک در نیز فاصله کوتاهی دارد.
.صبا لایف ساریر 
از لحاظ قیمتی و با توجه به گران بودن منطقه ساریر آپارتمان های این شهرک از قیمت های بسیار خوبی برخوردار است و با توجه به امکانات مجموعه و محل قرارگیری شهرک، قیمت ها مناسب ارزیابی شده است.صبا لایف ساریر 
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی صبا لایف

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
100net 150brut 2+1
150net 190brut 3+1
220net 260brut 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی صبا لایف روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی صبا لایف