Teknik Yapı Concord

رزیدانس مسکونی کنکورد 
رزیدانس مسکونی کنکورد

رزیدانس مسکونی کنکورد 

از بهترین گزینه های خرید خانه درمنطقه کادیکوی استانبول که با سازه ای شیک و زیبا تعداد زیادی از مخاطبان خارجی را به خود اختصاص داده است مجموعه مسکونی کنکورد در این منطقه می باشد که باید به آن اشاره نمود.
.
کنکورد که از زمان افتتاح تا هم اکنون توانسته توجهات‌ زیادی را به خود معطوف نماید با تمام امکانات خوب رفاهی و اجتماعی به صورت روزانه در خدمت اهالی شهرک می باشد.
.رزیدانس مسکونی کنکورد استانبول
مجموعه مسکونی کنکورد استانبول دارای امکاناتی چون استخرها،مجموعه های ورزشی و بدنسازی،پارک کودکان،زمین های بازی،سونا و جکوزی با کیفیتی عالی می باشد.
.
مجموعه مسکونی کنکورد دارای سیستم امنیتی پیشرفته الکترونیکی و همچنین سیستم نگهبانی ۲۴ ساعته برای حفظ امنیت اهالی کنکورد می باشد که از ویژه گی های مهم آن محسوب می شود.
.
محله فیکیرتپه از بهترین و شناخته شده ترین مجموعه های مسکونی در کادیکوی است که برج های مسکونی در کنار یکدیگر قرار گرفته و زیبایی های آن افزوده است .
.رزیدانس مسکونی کنکورد استانبول
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی کنکورد

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
44net 58brut 1+1
75net 95brut 2+1
100net 130brut 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی کنکورد روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی کنکورد