Bağdat Caddesi

خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد استانبول  Bağdat Caddesi

خیابان بغداد استانبول یا به اصطلاح خیابان بغداد جادسی یک خیابان بلند قابل توجه است که در منطقه آسیایی استانبول در مرکز منطقه کادیکوی واقع شده است. این خیابان تقریباً 14 کیلومتراز شرق به غرب در مناطق کادیکوی و مال تپه تقریباً موازی خط ساحلی دریای مرمره می باشد.

از مهمترین موارد قابل اشاره به خیابان بغداد می توان به ترافیک یک طرفه این خیابان اشاره کرد که از محله بوستانجی تا محدوده کیزلی توپراک در منطقه کادیکوی تقریباً 7/3 کیلومتر طول دارد.

 

 

 

 

خیابان بغداد استانبول ترکیه

از نظر اهمیت و زرق و برق می توان آن را به عنوان همتای خیابان استقلال در طرف اروپایی استانبول مشاهده کرد.

این خیابان اصلی در یک منطقه مسکونی سطح بالا می باشد که معمولاً جایگاه افراد متمول و ثروتمند شهر استانبول است. خیابان یک طرفه با درختانی قدیمی و کهن با مراکز خرید و فروشگاه لوکس بزرگ و برندهای مطرح جهانی داخلی و خارجی رستوران های بین المللی و محلی بارها و کافه های شیک و به نام. از خیابان بغداد می توان به عنوان یک مرکز خرید بزرگ در فضای باز نام برد. که از مهمترین فاکتورهای این خیابان است.

بیشترین مراکز خرید و کافه های این خیابان بین 2 منطقه سوادیه و جاده بوستان واقع شده است که هسته اصلی خیابان بغداد را شکل می دهند.

 

 

 

 

خیابان بغداد کجاست

منطقه خیابان بغداد استانبول گزینه های مختلفی در حوزه حمل و نقل را شامل می شود که از معروف ترین آنها می توان به پایانه های مسافرتی، کشتی های با سرعت بالای کاتاماران در منطقه کادیکوی اشاره نمود همچنین یک خط راه آهن منطقه ای درست در شمال خیابان بغداد واقع گردیده که حمل و نقل منطقه را آسان می نماید. در منطقه بوستانجی اسکله ای وجود دارد که گردشگران و بازدیدکنندگان از جزایر پرنس برای مسیر ارتباطی از آنها بهره مند می شوند.

همه ساله در تاریخ 29 اکتبر در خیابان بغداد جشن های روز جمهوری برگزار می گردد.

از مهمترین بخش های خیابان بغداد می توان به سنگر هواداران تیم فوتبال فنر باغچه استانبول در این منطقه اشاره نمود.

آدرس: İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi

 

خیابان ها و کوچه های اطراف بغداد برای خرید و اجاره خانه

موقعیت مکانی و دسترسی روی نقشه گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *