سایت ایرانیان ترکیه

خرید ملک در استانبول

اجاره خانه در استانبول

سایت ایرانیان ترکیه

سایت ایرانیان ترکیهبدون شک استانبول ترکیه را باید یکی از زیباترین شهرهای جهان دانست جایی که دارای تاریخی بسیار عمیق و طولانی از چند جامعه متفاوت بوده و از سال هایی دیر تا هم اکنون توانسته تا ۷۲ ملت را در کنار خود برای زندگی جای دهد که در کمتر کلانشهر دیگری شاهد این اتفاق بوده ایم .

پنجمین شهر بزرگ جهان در سال های اخیر با رشد اقتصادی بسیار زیادی که درون آن انفاق افتاده است توانسته تا مخاطبان بسیار زیادی را از گوشه و کنار گیتی برای سرمایه گذاری درون خود مجاب نماید و به عنوان الگویی برای سایر شهرهای بزرگ جهان شناخته شود.

سومین شهر توریستی جهان همواره مورد توجه بسیاری از گردشگرانی است که بعد از حضور در این منطقه خارق العاده با زیبایی های وصف ناپذیر مایل به سرمایه گذاری و خرید ملک در آن می شوند که نمودارهای منتشر شده از طریق مجاری رسمی گواهی بر این ماجرا بوده است به طوری که با تکیه بر این آمار و شواهد مندرج در آن سیری بسیار صعودی به خود گرفته و با توجه به آن چیزی که عیان است ادامه نیز خواهد داشت.

خرید ملک در استانبول ترکیه در سال هایی که گذشت از طرف ما ایرانیان رشد بسیار زیادی را به خود دیده است به طوری که در پنج سال گذشته از سال ۲۰۱۶ نا هم اکنون با اعلام مقامات رسمی کشور ترکیه و مجاری آماری بین المللی ایرانیان توانسته اند تا رتبه اول خرید ملک در استانبول را بدست آورند که تکرار آن در هر ماه خود شگفتی بسیاری را برگزیده است.

استانبول با رویکردی بسیار متفاوت نسبت به سایر کشور ها در حوزه فروش املاک و مستغلات در بسیاری از زمینه ها موفق به انجام این امر شده که در باره آن می توان ساعت ها به بحث و گفتگو پرداخت .سایت ایرانیان ترکیه

قیمت بسیار مناسب رزیدانس های مسکونی با هر بودجه ای در هر قسمتی از این کلانشهر ۲۰۰ کیلومتری را باید از مهمترین موارد قابل اشاهره که شماره اول برای جذب مخاطب برای خرید ملک در استانبول دانست .
در سال های اخیر و همزمان با رشد اقتصادی کشور ترکیه دولت در زمینه های بسیار متعددی به لحاظ فرهنگی و نحوه تعامل با خارجیان بر روی شهروندان خود کار نموده و این امر و نوع رفتار آنان با شهروندان سایر ملل مختلف و تعاملی که بعد از خرید خانه توسط یک خارجی در استانبول به وجود می آید باعث خشنودی آنان و ترویج به سایر همنوعان خود برای خرید ملک در استانبول بوده است.

سایت ایرانیان ترکیهاز دیگر موارد بسیار مهم و قابل اشاره در ارتباط با خرید ملک در استانبول باید به این نکته مهم اشاره نمود که به لحاظ موقعیت استراتژیک و نحوه قرار گیری این شهر زیبا در بین ۲ قاره آسیا و اروپا این شهر در مورد توجه سرمایه داران بسیاری از دیرباز تا به هم اکنون بوده است .
بازرگانانی که در بین ۲ قاره ذکر شده در حال تعامل و انجام امور کسب کار خود بوده اند با قرارگرفتن در نقطه ای بسیار عالی شرایط خود را برای انجام امور بیزینسی خود و بهتر شدن شرایط برای کسب و کار در نظر گرفته و اقدام به خرید خانه در استانبول ترکیه نموده اند.
فرودگاه جدید استانبول را باید بدون شک یکی از مهمترین عوامل برای رشد خرید ملک در استانبول دانست که توانسته تا با رکوردی خیره کننده در صدر فهرست شلوغ ترین فرودگاه های اروپا قرار گیرد که برای مخاطبی که در استانبول اقدام به خرید خانه نموده است بسیار خوشایند است زیرا در هر ساعتی از شبانه روز و با توجه به دیپلماسی فعال دولت ترکیه در ارتباط با کشورهای گوناگون اروپایی و آمریکایی اقدام به انجام پرواز در کمترین زمان ممکن به کشور متبوع خود خواهند بود.

از مهمترین عوامل خرید ملک برای ایرانیان داخل خاک ترکیه و شهر استانبول که همواره به آن اشاره شده فاصله بسیار کوتاه این این کلانشهر اروپایی با تهران پایتخت ایران است که با توجه به تعداد زیاد پروازی که در طول روز بین این دو شهر مطرح انجام می شود کار را برای دسترسی و انجام امور برای شهروندی که متقاضی خرید ملک در استانبول
می باشد را بسیار راحت و ساده مینماید زیرا با هربودجه ای در هر ساعتی از شبانه روز در کمترین زمان ممکن می تواند خود را به شهر استانبول ترکیه رساند.

سایت ایرانیان ترکیه

با توجه به شرایط خاصی که در سال های اخیر برای کشورمان پیش آمده که مورد حمله تحریم های گسترده واقع گردیده و همچنین تورم بسیار زیادی که در این سال ها در حوزه املاک و مستغلات در ایران اتفاق افتاده است همواره خرید ملک برای بودجه های پایین سخت و ناممکن گردیده است که با توجه به قیمت مناسب خرید ملک در استانبول سبب گردیده که این گروه نیز آپارتمان های دلخواه و رویایی خود را حتی با بودجه های بسیار پایین در این شهر به مورد عمل رسانند که این امر برای دهک پایین جامعه بسیار خوب و خوشایند بوده و منابع آماری نیز گواهی بر این امر می باشند.

سوالات بسیاری در ذهن خریداران و متقاضیان خرید ملک در استانبول بوده که چگونه رویای خود را تحقق بخشند و اقدام به خرید ملکی مناسب در استانبول ترکیه نمایند که الحق و الانصاف نیز تمام نگرانی های آنها بسیار مناسب و کاملا به جا می باشد بر همین اساس بر آن شدیم تا با تشکیل تیمی منسجم ، خبره ، کار آزموده در شهر استانبول ترکیه پذیرای شما خوبان باشیم که بتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید ملک مورد نظر خود نمایید.

محموعه ما در طول چندین سال تحقیق و تقحص درباره پروژه های ساختمانی در استانبول ترکیه توانسته تا بزرگترین سایت خرید ملک در استانبول را به زبان فارسی با توضیحات کامل برای شهروندان تهیه و تنظیم نماید که در آن می توانید تمام پروژه های ساختمانی برتر استانبول در تمام مناطق را مورد ارزیابی قرار داده و اقدام به درخواست مشاوره با کارشناسان ما نمایید .

شما می توانید از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله اقدام به پرسش سوالات خود در ارتباط با خرید ملک در استانبول با هر بودجه ای با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.