اجاره خانه در استانبول

۴.۸/۵ - (۱۴۰ امتیاز)

منطقه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

اجاره خانه در استانبول

بدون شک استانبول را باید از زیباترین کلانشهر های جهان دانست که با جاذبه های گسترده و مشهور خود همواره مورد توجه عده بسیار زیادی از افراد از تمام نقاط دنیا برای اقامت در این شهر زیبا بوده است.
پنجمین شهر بزرگ جهان با توجه به شرایط ویژه ای که دارد از دیر باز در کانون توجهات شهروندان ملل مختلف برای سکونت درون خود بوده است که این امر دارای عوامل بسیار زیادی است که در این مقاله سعی بر آن داریم که به آنها پرداخته شود.

استانبول سومین شهر توریستی جهان است که سالیانه ۳۰ میلیون توریست از نقاط مختلف گیتی از آن بازدید به عمل می آورند و با دیدن زیبایی های وصف ناشدنی آن در بسیاری از اوقات اقدام به ماندن و اسکان در این شهر زیبا از طریق اجاره خانه در استانبول مینمایند.

با توجه به گسترده گی فراوان استانبول که طول این شهر را با احتساب مناطق سیلیوری در غربی ترین نقطه و پندیک از شرقی ترین نقطه به ۲۰۰ کیلومتر میرساند سوالات بسیاری را برای متقاضیان اجاره خانه در استانبول در موضوعات گوناگون ایجاد مینماید که بهترین مناطق برای اجاره آپارتمان را کدام یک از این مناطق می توان دانست.

اجاره خانه در شهر استانبول نیز مانند سایر شهرهای بزرگ جهان با توجه به هر منطقه کاملا به بودجه فرد منقاضی برای انجام این امور اختصاص دارد که می تواند با انتخاب آن براحتی آپارتمان مورد نظر خود را با توجه به آن چیزی که در ذهن اوست انتخاب نماید.

در سال های اخیر ایرانیان زیادی استانبول را با توجه به شرایط ویژه ای که دارد برای زندگی انتخاب نموده اند که از مهمترین آنها باید به قرارگیری این شهر زیبای توریستی در بین ۲ قاره اروپا و آسیا اشاره نمود که از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر نیز محسوب می شود.

هزینه اجاره خانه از دیگر عوامل مهم برای ایرانیان جهت اجاره واحد مسکونی در استانبول محسوب می شود که به نسبت ایران بسیار مناسب بوده و با توجه به عدم دریافت مبالغ هنگفتی به عنوان پول پیش در استانبول باعث شده تا ایرانیان از این مورد استقبال نموده و اقدام به اجاره خانه در استانبول نمایند.
قیمت اجاره نیز در استانبول با توجه به امکاناتی که یک رزیدانس به مخاطب خود ارائه مینماید کاملا مناسب و منصفانه ارزیابی شده که در مقایسه آن با رزیدانس های مجلل و سطح بالای شمال تهران واقعا رقمی آنچنانی به حساب نمی آید که این از دیگر عوامل مهم برای ایرانیان متقاضی اجاره ملک در استانبول بوده است.

هر فردی با هربودجه ای می تواند در استانبول اقدام به اجاره خانه نماید ، گسترده دگی بسیار زیاد این شهر از شرقی ترین نقطه آسیایی تا غربی ترین نقطه اروپایی دست متقاضی را باز گذاشته تا براحتی واحد آپارتمان دلخواه خود را انتخاب نماید.
دولت ترکیه با توجه به انبوه سازی های فراوانی که در برخی محلات در سال های اخیر داخل آن انجام شده است آپارتمان هایی با امکانات فراوان و گسترده ساخته که قیمت اجاره آن برای متقاضی اجاره خانه در استانبول بسیار خوشایند است.

در مناطق سطح بالای شهر استانبول مانند بشیکتاش و ساریر و شیشلی از طرف اروپایی و همچنین بی کوز و کادیکوی و اسکودار البته از طرف آسیایی برج های مسکونی ویژه ای در اختیار ثروتمندان قرار گرفته که میتوانند با اجاره خانه داخل هرکدام از این رزیدانس ها نیازهای خود را مرتفع سازند.

برای بودجه های متوسط و رو به پایین نیز جای نگرانی نیست شهرک های ساختمانی با امکاناتی کامل در غرب استانبول مناطقی مانند اسنیورت و بیلیک دوزو نیز آماده تحویل آپارتمان با بودجه های پایین تری می باشند.

به طور کلی عزیزان و همراهان محترم برای اجاره خانه در استانبول جای نگرانی وجود ندارد ما بر آنیم که بتوانیم نیازهای شما در این حوزه را به طور کامل و در کوتاهترین زمان ممکن بر آورده سازیم.

شما می توانید برای اجاره خانه داخل شهر استانبول از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله اقدام به پرسش سوالات خود با کارشناسان ما نمایید.

همچنین ببینید

اجاره خانه رو به دریا در استانبول

۵/۵ - (۲۹ امتیاز) تاپ ترین رزیدانس های استانبول کنار دریا قیمت ها در تیر …

error: کپی مجاز نمی باشد