پایین‌شهر استانبول کجاست؟

پایین‌شهر استانبول کجاست؟

خب، در هنگام معرفی بالاشهر استانبول به این نکات اشاره کردیم که صرفاً لغت بالاشهر و پایین‌شهر به جاهای خوب و یا بد شهرها از نظر ایرانیان گفته می‌شود که در هنگام توضیحات بالاشهر استانبول باز این نکته اشاره کردیم که استانبول شرقی و غربی هست و بالا و پایین به آن صورت ندارد. اما همان‌طوری که مناطق بالاشهر را معرفی و توضیح دادیم به پایین‌شهر هم می‌پردازیم:

استانبول با توجه به رشد اقتصادی و توریست پذیر بودن در سال‌های اخیر خیلی پیشرفت داشته تا جایی که برخی مناطق این شهر مثل اسنیورت و بیلیکدوزو با توجه به دور بودن از مرکز شهر از محلات و مناطق خوب شهر استانبول محسوب می‌شوند و نمی‌شود به آن‌ها لقب پایین‌شهر استانبول را دارد. در مناطق آسیایی هم مناطقی مثل پندیک و آتاشهیر و کارتال با توجه به اینکه خیلی از مرکز و مناطق لوکسی مثل ساریر و بشیکتاش دور هستند اما جزء مناطق لوکس استانبول محسوب می‌شوند اما طبق اعلام خبرگزاری‌های خود کشور ترکیه چند نقطه از شهر استانبول به عنوان ناامن معرفی شدند که ما هم به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. ۱- محله غازی (GAZI MAH) ۲- محله (HACIHUSRO ۳-

محله تارلاباشی TARLABASI- دولاپ دره DOLAPDERE۵- گول سویو GULSOYU ۶- قاضی عثمان پاشا    ۷- کوش تپه KUSTEPE  ۸- کورتولوش KURTOLUS  ۹- کارابایرKARABAYIR

این ۹ تا محله از مناطق استانبول به عنوان محلات یا مناطق خطرناک استانبول شناخته شدند که خب تا حالا شنیده نشده که ایرانی‌ها داخل این مناطق ساکن باشند.

اگر هر سؤالی درباره مناطق استانبول داشتید با تماس واتس‌آپ در زیر این پست می‌توانید سؤالاتتان را درباره‌ی استانبول بپرسید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

ساحل پندیک

شرق استانبول کجاست؟

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) شرق استانبول کجاست؟ تماسآنلاینفروش و اجاره خانه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس