متروپل آتاشهیر استانبول

‏Metropol atasehir

متروپل استانبول
متروپل استانبول

متروپل استانبول

متروپل بدون شک از زیباترین و معروفترین برج های مسکونی در قسمت اسیائی شهر استانبول است که با ظاهر مدرن و جذاب خود توجه همگان را به خود جلب نموده است.
.
متروپل در منطقه آتاشهیر استانبول در بهترین لوکیشن این منطقه در امتداد اتوبان D100 قرار گرفته که با گذر از این بزرگراه همگان محو سازه زیبا این رزیدانس می شوند.
.
متروپل آتاشهیر استانبول
تمام امکانات روز رفاهی دنیا در مجموعه متروپل برای ساکنین آن لحاظ گردیده و با احترامی که به مخاطب خود میگذراد تمام امکانات در سطح بالا و لاکچری تهیه گردیده.
.
از لحاظ دسترسی متروپل یکی از رزیدانس ها در آسیائی استانبول است که از بهترین موقعیت ها و دسترسی ها برخوردار است. رزیدانس مسکونی متروپل با قرار گرفتن در کنار D100 هم دسترسی خوبی به متروباس و هم مترو منطقه آتا شهیر را داراست.
.
متروپل با توجه به شناخته شده بودن و برندبودن از قابلیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاری برخوردار است که بسیاری از تجار از سایر ممالک نیز اقدام به خرید در این مجموعه نموده اند.
.
متروپل آتاشهیر استانبول
از دیگر ویژه گی های مهم مجموعه متروپل مرکز خرید معروف آن می باشد که از مراکز خرید معروف استانبول با همه برندهای جهانی درون آن می باشند.
.
قیمت آپارتمان یک خوابه در مجموعه متروپل از ۹۰۰هزار لیر شروع شده و با توجه به بال های آن و قرار گیری آپارتمان در هر کدام از بال ها دارای قیمتی متفاوت است.
.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
متروپل آتاشهیر استانبول
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.
متروپل آتاشهیر استانبول

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی متروپل

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
40net 50brut 1+0
50net 85brut 1+1
100net 136brut 2+1
135net 220brut 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی متروپل روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی متروپل آتاشهیر

متروپل آتاشهیر استانبول